Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu - BANK ŻYWNOŚCI

OGÓLNOPOLSKA AKCJA "PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM"

W dniach 25 - 26 września 2015 r w sklepie Carrefour na ul. Niemodlińskiej 21 w Opolu będzie zbierana żywność dla podopiecznych Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu.

Zapraszamy do udziału w zbiórce żywności rodziców z dziećmi.

kontakt - Katarzyna Grabowska

Partnerzy akcji:

_____________________________________________________________________________________________

OSOBY, KTÓRE CHCĄ SKORZYSTAĆ Z BANKU ŻYWNOŚCI

SPEŁNIAJĄCE 150% KRYTERIUM DOCHODOWE:

* 684,00 ZŁ NA OSOBĘ W RODZINIE

* 813,00 ZŁ OSOBA SAMOTNIE GOSPODARUJĄCA

MOGĄ POBRAĆ DRUK OŚWIADCZENIA ,,OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ ..." W SEKRETARIACIE FUNDACJI LUB U PRACOWNIKA SOCJALNEGO.

NASTĘPNIE PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W MIEJSCU ZAMIESZKANIA GDZIE ZOSTANIE PRZYGOTOWANE SKIEROWANIE ,,DO OTRZYMANIA ŻYWNOŚCI..."

W OPS UZYSKACIE PAŃSTWO INFORMACJĘ O MIEJSCU WYDAWANIA ŻYWNOŚCI.

FUNDACJA DOM NIE PROWADZI DYSTRYBUCJI ŻYWNOŚCI W ROKU 2015.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom biorącym udział w

ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRCE ŻYWOŚCI

W DNIACH 28,29,30.11.2014 R W SKLEPIE CARREFOUR W OPOLU

PODCZAS ZBIÓRKI ZEBRALIŚMY 587 KG ŻYWNOŚCI

ZEBRANA  ŻYWNOŚĆ ZOSTANIE PRZEKAZANA  W FORMIE  PACZEK  ŚWIĄTECZNYCH

DLA RODZIN ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI MATERIALNEJ

KATARZYNA GRABOWSKA

JUŻ 28,29,30 LISTOPADA ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI ŻYWNOŚĆ NA PACZKI ŚWIĄTECZNE DLA RODZIN FUNDACYJNYCH  ZBIERAMY W  SKLEPACH:

LIDL NA UL. KRAPKOWICKIEJ 12 ORAZ CARREFOUR UL. NIEMODLIŃSKA 21 W OPOLU

W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00

Katarzyna Grabowska

OGÓLNOPOLSKA AKCJA "PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM"

W dniach 3 - 4 października 2014 r w sklepie LIDL na ul. Krapkowickiej oraz w sklepie Carrefour na ul. Niemodlińskiej w Opolu będzie zbierana żywność dla podopiecznych Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu.

Pilnie potrzebni wolontariusze!

kontakt - Katarzyna Grabowska