Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu - ARTYKUŁY

ARTYKUŁY

"Opolski Korowód walentynkowy ”Kocham pomagać!”"

Artykuł: PFRON

"14 lutego ponad 400 osób przeszło ulicami Opola w Korowodzie walentynkowym ”Kocham pomagać!” zorganizowanym przez Fundację Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym."

Zobacz cały artykuł >>

_____________________________________________________________________________________________

"Walentynkowy korowod Fundacji Dom"

Artykuł: GOŚĆ OPOLSKI

"14 lutego przed dwie godziny opolski rynek tętnił walentynkowo-karnawałowym spotkaniem przygotowanym przez Fundację „Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym”."

"Pomoc z serca płynąca"

Artykuł: TVP3 OPOLE

"„Kocham pomagać” to hasło, które rozbrzmiewało na opolskim rynku za sprawą Fundacji „Dom”."